E hënë, 26 Shtator, 2022

Nëna filloi me ushtrimet fizike, fëmija nuk mundi të ndalej së qeshuri

- Advertisement -

Ushtrimet fizike shpeshherë ndodh që të sjellin situatë të bukura që ju bënë të qeshni.

Një rast i tillë është edhe i një nëne, e cila filloi të ushtronte para fëmijës së saj.

- Advertisement -

 

Fëmija duket se nuk ka mundur të kontrollon veten kur e pa nënën në atë pozitë dhe ka filluar të qesh me të madhe.

Pra, kjo video ju garanton të qeshura gjatë gjithë ditës! Na besoni!

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...