E enjte, 30 Mars, 2023

Nëna 45-vjeçare vazhdimisht përzihet me vajzën e saj për shkak të pamjes së saj rinore, e dini cila është nëna?

- Advertisement1-

Të gjithë po plakemi, por nganjëherë duket sikur disa njerëz e sfidojnë kohën dhe duken më të rinj pavarësisht viteve të kaluara, dhe shembulli më i mirë i kësaj është nëna Lisa Gulyaewajeva, e cila tronditi internetin me pamjen e saj në moshën 46 vjeç.

24-vjeçarja Lisa u pyet nga shoqëruesit e saj me kë ishte, sepse ajo ishte e bukur, dhe ajo iu përgjigj atyre me një video në të cilën tregonte nënën e saj.

- Advertisement -

“Të gjithë më pyesin se si është të dukesh kaq e re, por shiko më parë mamanë time”, shkroi ajo.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...