E enjte, 30 Mars, 2023

Në vjeshtë këto këpucë do të jenë më të popullarizuara

- Advertisement1-

Mbase keni një palë këpucë të tilla

Pothuajse as që ekzistojnë këpucë më klasike se baletanet, fatin e të cilave që para shumë kohës ia ka përcaktuar aktorja holivudiane, Audrey Hepburn, dhe e ka bërë këtë stil të domosdoshëm pothuajse në veshjet e çdo femre, transmeton Telegrafi.

- Advertisement -

 

Dizajni i tyre dhe komoditeti të cilën e ofrojnë kanë dalë në vendin nr. 1 kur është fjala për këpucët, andaj nga shtatori do të barten baletane klasike me zbukurime femërore.

- Advertisement -

Kravatat do të jenë detaje më të popullarizuara, ndërsa kryesisht do të jenë në ngjyrë të zezë, ngjyrë lëkure të devesë, bezhë dhe rozë.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...