E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Mozzik dhe Hana realizojnë TikTok-un më të ëmbël që keni parë / VIDEO

- Advertisement -

Mozzik dhe Hana kur bëhen bashkë shpesh janë aktiv në rrjete sociale.


Ata kanë realizuar sot mes tjerash edhe një TikTok shumë simpatik.

- Advertisement -

Për këngë, babë e bijë kanë zgjedhur këngën e Don XHonit.

Reperi ka përkrahur në këtë formë kolegun e tij të ri që ka dëpërtuar fuqishëm në pak muaj nga debutimi.

TikTok-u i këndshëm, më poshtë.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...