E shtunë, 25 Qershor, 2022

Mozzik dhe Hana realizojnë TikTok-un më të ëmbël që keni parë / VIDEO

- Advertisement -

Mozzik dhe Hana kur bëhen bashkë shpesh janë aktiv në rrjete sociale.


Ata kanë realizuar sot mes tjerash edhe një TikTok shumë simpatik.

- Advertisement -

Për këngë, babë e bijë kanë zgjedhur këngën e Don XHonit.

Reperi ka përkrahur në këtë formë kolegun e tij të ri që ka dëpërtuar fuqishëm në pak muaj nga debutimi.

TikTok-u i këndshëm, më poshtë.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

spot_img
spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Ministër i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka thënë se që nga muaji...

Si të rrisim fëmijë “të mbarë”: 6 këshilla nga psikologët e Harvardit

1) Merruni me fëmiëjt Ky është themeli i gjithçkaje. Kaloni kohë rregullisht me fëmijët tuaj,...

Fëmija 9 vjeç gati të mbyllë Bachelorin

Besojeni ose jo, por një fëmijë gjeni pritet të diplomohet në nivelin Bachelor, ndërkohë...

E thotë studimi: Fëmijët ndoshta ende nuk flasin por ndëshkojnë me shikim

Fëmijët e vegjël janë në gjendje të dallojnë veprimet imorale për të ndëshkuar ata...