E mërkurë, 29 Mars, 2023

Momenti tragjik: Shikoni si një grua rrëmbehet nga reshjet e fuqishme në Brazil / VIDEO

- Advertisement1-

Pas shirave të mëdha është përmbytur Brazili.

Kamerat kanë kapur një moment tragjik se si një grua 61-vjeçare është rrëmbyer nga stuhia e fuqishme që ka goditur Brazilin

- Advertisement -

Video mëposhtë tregon momentin tragjik:

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...