E diel, 5 Shkurt, 2023

Momenti kur tigri i tërbuar sulmon makinën e një gruaje

- Advertisement -

Një video e cila është shpërndarë në rrjete sociale tregon momentin kur një tigër siberian me peshë mbi 100 kg vrapon si i tërbuar drejt një makine ku në timon ishte një grua dhe e shoqëruar me disa persona të tjerë.


Njëri prej tyre po filmonte këtë moment tronditës, ndërkohë që gruaja bërtise. Tigri afrohet drejt automjetit dhe i thyen dritaren, nga përplasja, personit që po filmonte i bie telefoni nga dora.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Këto janë pjesët e trupit të cilat mund të zbulojnë sa jeni inteligjent: A jeni ndër të mençurit?

Ka rezultuar që truri juaj nuk është i vetmi tregues i nivelit tuaj të...

Fëmijët e parë të familjeve janë më inteligjentë

Një studim gjerman shpjegon arsyen. Sipas tij, koeficienti i intelektit (IQ) ulet me 1,5%...

Përdoruesit e Twitter “të ndarë në dysh” rreth rezultatit të kësaj detyre matematikore

Në rrjetin social Twitter është nxitur një debat për shkak të një problemi matematikor...

Biologu kosovar zbulon insekt të rrallë në Kosovë, e quan “njeriu i pamençur”

Në laboratorin e tij brenda Universitetit të Prishtinës, Halil Berisha po shikon me shumë...