E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Momenti kur një nënë nuk mund ta shpëtojë një fëmijë që po rrëzohet nga bicikleta

- Advertisement -

Një video është bërë virale në rrjetet sociale ku protagonistë janë një nënë dhe fëmija i saj.


Fëmija lëshohet nga një teposhtëze me bicikletë, dhe nëna duke parë që po rrezikon të rrëzohet mundohet ta ndalë, por nuk ia del dot.

- Advertisement -

 

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...