E enjte, 22 Prill, 2021

Momenti i frikshëm në avion, goditet nga rrufeja pak para uljes

140 pasagjerë të një avioni “Boeing 737 MAX” përjetuan momente tmerri kur u goditën nga një rrufe pak momente para se të ulej në aeroportin ndërkombëtar “Tocumen” në Panama.

Pamjet dramatike të kapura nga kabina e pilotit tregojnë rrufenë e fuqishme që godet pjesën e përparme të avionit, i cili ishte duke fluturuar mes një stuhie.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Video interesante: Macja ngjitet me alpinistët në majën e një mali zviceran

Dy alpinistë të rinj Cyril dhe Erik Rohrer u ngjitën në majën e malit...

Test psikologjik: A je optimist për të ardhmen?

Mos përtoni të mblidhni pikët! Dini të shihni drejt së ardhmes apo jeni gjithnjë të...

5-vjeçari indian humbi familjen pasi e zuri gjumi në tren, ribashkohet pas 25 vitesh

Një djalë të vogël nga një familje e varfër në Indi e zuri gjumi...

Video që po bën xhiron në internet: Disa djem me “Ferrari” shesin shalqinj

Nuk është për t’u habitur që interneti është i mbushur me kopje të pothuajse...