E diel, 24 Tetor, 2021

VIDEO drithëruese: Momenti kur një vazo lulesh bie pranë një vajze të vogël nga ndërtesa 34-katëshe

Ky është momenti i tmerrshëm kur një vazo me lule bie nga një bllok i lartë banimit në Kinën lindore para se të shpërthente vetëm disa metra larg një vajze të vogël.


Sipas mediave të huaja, pamjet tregojnë vajzën që shikon në mënyrë të habitur ndërsa vazoja bie, duke u shpartalluar pranë saj.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Paralajmërimi i ekspertëve: Mos e vendosni kurrë shtratin në këtë pjesë të dhomës

Nëse shtrati juaj është më afër një objekti të ngrohjes sesa kjo distancë e...

Mërgimtarja shqiptare, një punonjëse e suksesshme në Bankën Botërore

Ajo është një nga femrat shqiptare që punoi shumë për të arritur synimet e...

10-vjeçari ngjitet në skenë dhe tenton t’i marr kapelën Papës

Një djalë i vogël i është afruar Papës në mes të një fjalimi dhe...

Kush është 8-vjeçarja që konsiderohet si “eksperte” e armëve

Autumn Fry, është një vajzë tetëvjeçare nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e cila...