E mërkurë, 29 Mars, 2023

Momentet magjepsëse kur delja Bammie përdor me mjeshtëri trampolinën e fëmijëve në kopsht

- Advertisement1-

Kjo dele e talentuar është prova se qingjat nuk kërcejnë vetëm në bar, pasi di të zbavitet me trampolinë e fëmijëve.

Delja e quajtur Bammie, u xhirua duke u zbavitur me trampolinën në një shtëpi në Vlagtwedde, në Groningen të Holandës, me një performancë atletike që habiti të zotët e shtëpisë.

- Advertisement -

Një vajzë e vogël shihet që ndjek veprimet e deles nga dritarja.

Pas disa kërcimeve radhazi, Bammie shihet që ndalon për një moment kur shikon fëmijën brenda, dhe rinis më pas të kërcejë sa më fort që mundet.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...