E enjte, 30 Mars, 2023

Momente frike: Ndërtesa 79-katëshe lëkundet si të ishte prej letre

- Advertisement1-

Një kullë në Kinë filloi të lëvizë, duke shkaktuar tmerr dhe panik te qytetarët, të cilët sapo kuptuan se pallati po lëkundej vrapuan menjëherë për tu larguar.


Sipas Daily Mail, asnjë tërmet nuk është regjistruar dhe autoritetet mbeten të shqetësuara për shkakun e lëvizjes së kullës.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...