E martë, 28 Mars, 2023

Momenti i sikletshëm që përfundon me gëzim: Shikoni si shpëtohet një grua që po binte nga skilifti / VIDEO

- Advertisement1-

Një moment i tmerrshëm ka ndodhur në Nju Jork kur një grua ka mbetur e varur në skilift.


Pamjet e tensionuara tregojnë se përkrenarja e skiatorit bie në shpatet para se gruaja të shihet e varur në karrige.

- Advertisement -

Pamjet tregojnë gjashtë shpëtimtarë të gatshëm me një fletë pëlhure të shtrirë nën karrigen.

Gruaja shihet duke u zhvendosur nga xhaketa para se ta shtrinte atë mbi kokën e saj, shkruan kidsofkosova.

Papritmas gruaja bie nga karrigia para se të ulet në fletën e pëlhurës.

- Advertisement -

Skiatorët fillojnë të duartrokasin përpjekjet e ekipit dhe ekipet e shpëtimit shihen duke u grumbulluar rreth gruas.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...