E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Momenti i sikletshëm që përfundon me gëzim: Shikoni si shpëtohet një grua që po binte nga skilifti / VIDEO

Një moment i tmerrshëm ka ndodhur në Nju Jork kur një grua ka mbetur e varur në skilift.


Pamjet e tensionuara tregojnë se përkrenarja e skiatorit bie në shpatet para se gruaja të shihet e varur në karrige.

- Advertisement -

Pamjet tregojnë gjashtë shpëtimtarë të gatshëm me një fletë pëlhure të shtrirë nën karrigen.

Gruaja shihet duke u zhvendosur nga xhaketa para se ta shtrinte atë mbi kokën e saj, shkruan kidsofkosova.

Papritmas gruaja bie nga karrigia para se të ulet në fletën e pëlhurës.

- Advertisement -

Skiatorët fillojnë të duartrokasin përpjekjet e ekipit dhe ekipet e shpëtimit shihen duke u grumbulluar rreth gruas.

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

​12 vjeçari përjashtohet nga shkolla pasi preu flokët në stilin e brazilianit Ronaldo

Një 12-vjeçar u përjashtua nga shkolla kur vendosi të nderojë legjendën e futbollit brazilian...

Test: Zgjidhni një kartë dhe zbuloni se çfarë ju pret në 2023

Karta 1 Ju dëshironi shumë gjëra dhe luftoni për to. Ju keni pasur ulje-ngritjet tuaja,...

93 për qind e njerëzve nuk arrijnë të gjejnë germën që dallohet: A do ta gjeni ju?

Në këtë ilustrim fshihet një ndërhyrës – sa kohë ju duhet që ta dalloni? Enigmat...

Vdes nxënësja më e moshuar në botë, historia e saj frymëzoi film

Një grua 99-vjeçare, që besohet të jetë nxënësja më e vjetër në botë e...