E enjte, 30 Mars, 2023

Moment tronditës: Gruaja derisa flet në telefon përplaset nga kamioni

- Advertisement1-

Një moment tronditës është kapur kur një grua e shpërqendruar nga telefoni i saj celular duke kaluar rrugën përplaset nga kamioni.


Shoferi nuk e heton gruan dhe ajo mbetet përfundi kamionit, por që raportohet se ajo ka shpëtuar, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

Incidenti u filmua nga një aparat fotografik në kryeqytetin ukrainas.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...