E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Moment i lezetshëm: Panda e kopshtit zoologjik luan jashtë në dëborë / VIDEO

Një video tejet e lezetshme është publikuar nga kopshti zoologjik Edinburg në Kinë.


Kamerat kanë kapur një moment të adhurueshëm që një panda gjigande mashkullore e quajtur Yang Guang rrotullohet dhe luan rreth e rrotull në dëborë të freskët në kopshtin zoologjik të Edinburgut, shkruan “Daily Mail”, transmeton Kids of Kosova.

- Advertisement -

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

​12 vjeçari përjashtohet nga shkolla pasi preu flokët në stilin e brazilianit Ronaldo

Një 12-vjeçar u përjashtua nga shkolla kur vendosi të nderojë legjendën e futbollit brazilian...

Test: Zgjidhni një kartë dhe zbuloni se çfarë ju pret në 2023

Karta 1 Ju dëshironi shumë gjëra dhe luftoni për to. Ju keni pasur ulje-ngritjet tuaja,...

93 për qind e njerëzve nuk arrijnë të gjejnë germën që dallohet: A do ta gjeni ju?

Në këtë ilustrim fshihet një ndërhyrës – sa kohë ju duhet që ta dalloni? Enigmat...

Vdes nxënësja më e moshuar në botë, historia e saj frymëzoi film

Një grua 99-vjeçare, që besohet të jetë nxënësja më e vjetër në botë e...