E mërkurë, 29 Mars, 2023

Moderatores shqiptare i bën edhe kjo vaki në plazh, dhija ia “prish” rehatin në plazh

- Advertisement1-

Moderatores shqiptare, Alketa Vejsiu i ka bërë vaki diçka e pazakontë deri sa ishte në plazh.


Disa dhija i kanë bërë një vizitë çadrës ku po qëndronte dhe ia kanë ngrënë ushqimet që i kishte aty.

- Advertisement -

Videon e ka publikuar moderatorja ku ka shkruar: “Kjo s’me kishte ndodhur ndonjehere. Ben plazh, vjen e paftuar me konfidence te plote dhe ha macaroons pa leje, iken si Zonje, fton dhe shoqet”.

Për më shumë shikojeni videon e mëposhtme.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...