E diel, 29 Janar, 2023

Ministrja Arbërie Nagavci me çantë gati 2 mijë euro në Paradën e Krenarisë në Prishtinë

- Advertisement -

Kjo javë do të përmbyllet me Paradën e Krenarisë e cila po mbahet në Prishtinë.

Në Paradë janë parë edhe figura politike, deputetë e ministra, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

- Advertisement -

Aty u pa edhe Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ku në sy ra çanta e saj e markës “Louis Vuitton”.

Me një kërkim të thjeshtë në “Google”, kjo çantë kap vlerën e hiç më pak se 2,100 dollarë.

Ndryshe, në paradë deri tani nuk janë parë asnjë nga krerët e shtetit, të njëjti nuk kishin marrë pjesë as në paradën e vitit të kaluar./Reporteri.net/

- Advertisement -

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Jasharaj për (mos) publikimin e vlerës së koeficientit: Qeveria të mos bëjë veprime që acarojnë situatën

Më 1 shkurt zyrtarisht do të hyjë në fuqi Ligji për paga për sektorin...

Vdes profesori universitar kosovar, në një aksident komunikacioni në Bullgari

Një aksident me fatalitet ka ndodhur dje në Bullgari. Si pasojë e këtij aksidenti ka...

Rrahman Jasharaj: Misteri i pagave, e papranueshme koeficienti nën 120 euro

Më 1 shkurt zyrtarisht do të hyjë në fuqi Ligji për paga për sektorin...

Më 1 shkurt zyrtarisht do të hyjë në fuqi Ligji për Paga – koeficienti mbahet sekret

Më 1 shkurt zyrtarisht do të hyjë në fuqi Ligji për paga për sektorin...