E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Mësuesja e shkollës “Dardania” në Prishtinë surprizohet nga poezia që i shkruan nxënësi i saj

- Advertisement -

Lidhja e mësuesve me nxënësit e tyre është një gjë shumë e fortë.

Mësuesja nga Prishtina, Elenë Stublla, e shkollës fillore ‘Dardania’ në Prishtinë sot është befasuar nga një nxënës i saj.

- Advertisement -

Mësuese Elena ka publikuar një foto ku tregon se një nxënës i saj i ka shkruar një poezi, çka e ka emocionuar jo pak.

Më poshtë gjeni poezinë:

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

KMDLNJ kërkon dorëheqjen e ministres Nagavci

Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriu, sot ka kërkuar dorëheqjen...

LAJMI I FUNDIT nga SBASHK-u për ndërprerjen e grevës

Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës është duke shqyrtuar pezullimin e grevës...

SBAShK-u lëshon pe: Ta pezullojmë grevën deri në janar, mësimi të fillojë më 3 tetor

Janë bërë 1 muaj e tri ditë, që kur ka filluar greva nga Bashkimi...

SHBASHK-u fillon të marr mendimin e anëtarësisë për pezullimin e grevës

Sindikata e Bashkuar e Arsimit është duke shqyrtuar mundësinë e pezullimit të grevës, ka...