E premte, 24 Mars, 2023

Mësuesit e një shkolle në Angli bëhen hit në internet pas vallëzimit të veçantë që bëjnë

- Advertisement1-

Stafi në një shkollë në Suffolk të Anglisë është bërë viral pasi postuan një video kërcimi të frymëzuar nga The Greatest Showman në TikTok.


Sipas mediave të huaja, mësuesit dhe nxënësit në Ormiston Sudbury Academy vallëzuan me këngën “From Now On” nga filmi muzikor hit i vitit 2017 për t’i dhënë lamtumirë studentëve të Vitit 11 muajin e kaluar.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Laura Haxha inxhinierja nga Vushtrria që bën karrierë të suksesshme në Angli – punoi me avionët luftarakë

Kjo është vetëm 27 vjeçare, por njihet për aftësitë e saj në inxhinieri. Laura...

Mësuesja e vetme e shkollës me zile në dorë: Janë vetëm 10 nxënës, shkak emigrimi

Ky 7-Mars shkollat e thella malore në Kukës i ka gjetur me më pak...

Nxënësja Diella Kika nga Podujeva do ta përfaqësojë Kosovën në garat e Fizikës në Japoni

Diella Kika, nxënëse e gjimnazit "Aleksandër Xhuvani" në Podujevë është renditur e dyta në...

Nagavci: Po fuqizojmë komponentin e orientimit dhe këshillimit në karrierë

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, sot ka qëndruar në Podujevë ku ka përuruar Qendrën...