E shtunë, 25 Qershor, 2022

Mendoi se djali vetëm po luante në telefon, nëna mbetet pa fjalë nga ajo që ndodhi më pas

- Advertisement -

Ndërkohë që një nënë nga Teksasi mendoi se djali i saj dyvjeçar, Barrett po përdorte telefonin për të luajtur, ai në fakt vendosi të shuante urinë.

Dhe kështu Kelsey Burkhalter Golden së shpejti pati një dërgues me 31 cheeseburger në derë.

- Advertisement -

“Së pari mora mesazhin se porosia ishte vonuar për shkak të madhësisë së saj”, tha Kelsey, e cila në atë moment kuptoi se çfarë kishte bërë djali i saj ndërsa luante me telefon.

Barrett padyshim i kishte sytë më të mëdhenj se stomaku i tij, sepse ai përfundoi duke ngrënë vetëm gjysmën e një cheeseburger, kështu që nëna e tij e postoi historinë në Facebook dhe i ftoi njerëzit ta kontaktonin nëse dëshironin që ajo t’u jepte ushqim.
Porosia e vogëlushit ishte 91,70 dollarë dhe përfshinte një bakshish prej 16 dollarësh që djali zgjodhi për dërguesin.

- Advertisement -

Share

spot_img
spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Ministër i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka thënë se që nga muaji...

Si të rrisim fëmijë “të mbarë”: 6 këshilla nga psikologët e Harvardit

1) Merruni me fëmiëjt Ky është themeli i gjithçkaje. Kaloni kohë rregullisht me fëmijët tuaj,...

Fëmija 9 vjeç gati të mbyllë Bachelorin

Besojeni ose jo, por një fëmijë gjeni pritet të diplomohet në nivelin Bachelor, ndërkohë...

E thotë studimi: Fëmijët ndoshta ende nuk flasin por ndëshkojnë me shikim

Fëmijët e vegjël janë në gjendje të dallojnë veprimet imorale për të ndëshkuar ata...