E diel, 27 Nëntor, 2022

Me video emocionuese nga lindja e djalit, këngëtari i njohur paralajmëron këngën e re

I gëzuar tej mase se është bërë baba, reperi Skerdi ka vendosur që projektin e ri muzikore do t’ia kushtojë lindjes së djalit të tij Roi.

Postimi i tij

- Advertisement -

Ky projekt i dedikohet djalit tim Roit dhe gruas sime Veses. Nje emocion i forte mes vargjesh me kaplon sa here degjoj kete kenge te cilen e krijova pak nga pak teksa shihja djalin tim duke u rritur. Sot jam mirenjohes ndaj Zotit per kete bekim qe m’ka dhene dhe ne njevjetorin e engjellit tim, kjo do jete dhurate nga shpirti i nje babai… #comingsoon

 

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...