E shtunë, 1 Tetor, 2022

Mbesa i thotë gjyshes se ishte shumë e bukur, reagimi i saj bëhet viral

- Advertisement -

Mbesa postoi një video në të cilën i dha një kompliment gjyshes së saj në profilin e saj në TikTok.


Reagimi i gjyshes ka bërë që shumë persona që e panë të qeshin dhe të ndihen mirë.

- Advertisement -

Videoja, natyrisht, shumë shpejt u bë virale, duke grumbulluar më shumë se gjysmë milioni pëlqime.

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Studenti nga Kosova del me veshje kombëtare shqiptare në ceremoni të diplomimit në Universitetin e Lichtensteinit

Drin Çeku një student nga Kosova, respektivisht nga Peja, në ceremoninë e diplomimit në...

Video prekëse që tregon se mësuesi nuk duhet harruar dhe duhet të respektohet gjithmonë

Një pilot në linjat turke zbulon se një nga mësuesit që ai kishte kaluar...

Shkalla e ulët e inteligjencës “shpëton” 25-vjeçarin nga dëbimi në Kosovë

Ai ka një shkallë të inteligjencës prej vetëm 70 IQ dhe konsiderohet si personalitet...

Gjuha shqipe e varfër, a do të flasim në të ardhmen veç me emoji?

Emojit janë këtu dhe janë këtu për të qëndruar, duke u zhvilluar e përmirësuar...