E premte, 24 Mars, 2023

Makeup artisti shqiptar tërheq vëmendjen e medieve të huaja, transformimet e nuseve që bënë xhiron e portaleve

- Advertisement1-

“Një martesë është një nga ngjarjet më emocionuese në jetën tonë dhe një nga ditët më të vështira për nusen. Ka kaq shumë gjëra të ndryshme që duhet të bëhen, sa që është e lehtë të humbasësh fillin. Por nëse punësoni me një profesionist si Arber Bytyqi, çdo Hirushe do të ketë një shans të ndihet si një princeshë e vërtetë.”

Këto kanë qënë fjalët që “Brithside” ka shkruar për makeup artistin shqiptar i cili bën gratë të duken të bukura dhe shumë ndryshe në ditën e tyre të dasmës:

- Advertisement -

- Advertisement -

Po ju pëlqeni më shumë nuset natyrale apo ato që ndryshojnë në ditën e dasmës?

 

 

View this post on Instagram

 

Sunday Bridal #hair and #makeup #transformation by #STUDIOArber

A post shared by Arber Bytyqi (@arber_bytyqi_mua) on

 

View this post on Instagram

 

Bridal #hair and #makeup #transformation by #STUDIOArber

A post shared by Arber Bytyqi (@arber_bytyqi_mua) on

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...