E diel, 4 Dhjetor, 2022

Macja tenton të luajë me 2-vjeçarin, por vogëlushi shprehet i painteresuar / VIDEO

Fëmijët zakonisht pëlqejnë të luajnë dhe argëtohet.


Por kështu nuk ka ndodhur me një fëmijë 2-vjeçar i cili edhe pse është ‘ngacmuar’ nga një mace, vogëlushi është shprehur tejet i painteresuar të luajë.

- Advertisement -

Videon mund ta shikoni më poshtë:

 

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

21 aftësi që çdo fëmijë duhet t’i mësojë para moshës 10 vjeçe

Kur fëmija juaj shkon në shkollë atje i mësojnë atij lexim, shkrim dhe aritmetikë.  Por...

Hapet aplikimi për shtesa për fëmijët e lindur më 2009

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ka njoftuar të premten se është hapur aplikimi...

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...