E mërkurë, 29 Mars, 2023

Luan me zjarr por i del jashtë kontrollit, pamjet bëhen virale

- Advertisement1-

Se gjërat mund të shkojnë keq në botën e mundjes, kjo tashmë është e ditur – por një rast i tillë është parë ndoshta për herë të parë.


Sipas mediave të huaja, bëhet fjalë për pamje që tregojnë kur pjesa ndërmjet këmbëve të mundësit të pavarur JJ Allin “u ndezën” në një marifet të gabuar, ndërsa njerëzit nxitonin ta ndalnin zjarrin.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...