E shtunë, 1 Prill, 2023

Linea Hasani, 5-vjeçarja nga Klina sa bukur reciton për pavarësinë / VIDEO

- Advertisement1-

Më 17 shkurt, Kosova festoi 13-vjetorin e Pavarësisë.


Kësaj feste tash po i gëzohen edhe fëmijët, të cilët po i kushtojnë vjersha festës së Pavarësisë.

- Advertisement -

Linea Hasani, 5-vjeçare nga Klina ka recituar një vjershë tejet bukur për pavarësinë.

Për më tepër shikoni recitimin e saj:

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...