E enjte, 9 Shkurt, 2023

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

- Advertisement -

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij.

Jeta për të nuk ishte aspak e drejtë.

- Advertisement -

Ai kishte lindur pa gjymtyr dhe si rrjedhoi sfidat ishin të shumta për të.

Por ai nuk u dorëzua asnjëherë, madje tani është piktor shumë i mirë.

Ndiqëni storien e realizuar nga ATV duke klikuar në foto:

- Advertisement -

https://fb.watch/gpVzYpv6EE/

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Fëmija nuk trashëgon gjithçka nga prindërit, ky familjar është kryesor për gjenetikën

Alejandro Jodorowsky, një eseist kilian, shkroi një libër të quajtur “Metagjenalogjia: Vetë-Zbulimi Nëpërmjet Psihomagjisë...

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...