E martë, 29 Nëntor, 2022

Lian Kika, një fëmijë hiperaktiv, shikoni si argëtohet / VIDEO

Shumica e fëmijëve sot kohën e çojnë duke shikuar Ipad, telefon apo në llaptop “Masha and Bear”, apo duke lujatur lojëra të ndryshme.

Por Lian Kika, i cili ende nuk i ka mbushur 3-vjet, argëtohet në një mënyrë tjetër.

- Advertisement -

Prindërit e tij kanë dërguar video të Lianit, ku ai shihet duke u argëtuar me një çadër në duar, por dhe një tjetër ku ai argëtohet pa masë në baltë, tamam si fëmijët në kohët e vjetra.

 

 

- Advertisement -

 

Lianit i urojmë shëndet dhe jetë të gjatë. (Kids of Kosova)

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...