E mërkurë, 28 Shtator, 2022

LAJMI I FUNDIT: Zjarr në një çerdhe, evakuohen fëmijët

- Advertisement -

Flakët e zjarrit kanë përfshirë ambientet te një çerdhje në Fier.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se zjarri ka rënë në çerdhen numër 4 tek kutia e limitatorëve, ku fatmirësisht është bërë i mundur dhe evakuim i fëmijëve.

- Advertisement -

 

Ndërkohë zjarrëfikëset dhe policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nagavci vjen me një postim në Facebook, nuk flet për grevën

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci ka nënshkruar sot kontratat për ndërtimin e pesë çerdheve...

Nexhmi Hoxha nga Këshilli i Prindërve: Me padurim presim presim pezullimin e grevës

Anëtari i Këshillit të Prindërve të Prishtinës, Nexhmi Hoxha ka folur rreth qëndrimit të...

KMDLNJ kërkon dorëheqjen e ministres Nagavci

Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriu, sot ka kërkuar dorëheqjen...

LAJMI I FUNDIT nga SBASHK-u për ndërprerjen e grevës

Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës është duke shqyrtuar pezullimin e grevës...