E premte, 7 Tetor, 2022

Lajm i hidhur: Vdes foshnja 14-muajsh nga Polaci i Skënderajt

Një foshnjë 14 muajsh ka vdekur mbrëmë nga Polaci i Komunës së Skënderajt.


Mediat loakle bëjnë me dijë se femija ka vdekur dhe është konstatuar vdekja e tij në QKMF-në e Skenderajt.

- Advertisement -

Nuk dihen shkaqet e vdekjes së kësaj foshnjë 14 muajsh.

Postimi i plotë i familjarëve:

Sot ndërroi jetë Djali i vllaut tim, Anesi i vogel Të Allahut jem të Ai e kem kthimin Zoti të Shpërbleft me Xhennet O engjulli i vogel ,na e kpute shpirtin Zoti të mëshiroftë,të qoftë i lehte dheu i ksaj toke!

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...