E diel, 17 Janar, 2021

Ky truk i vogël në shampon tuaj është ideal për yndyrën e flokëve

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Yndyra e flokëve nuk po ju lë të qetë? Ky truk i vogël në shampon tuaj është ideal për këtë problem.

Flokët me yndyrë dhe pse janë më të shëndetshmit janë dhe më problematikët për shkak se nëse kalon dhe sikur 1 ditë të vetme pa u larë ato do të duken me një shkëlqim jo të bukur, transmeton lajmi.net.

Por mos u shqetësoni sepse ka një zgjidhje për ju dhe nuk është e kushtueshme.

Fusni 2 lugë çaji kripë deti në shampon e flokëve.

Tundeni për pesë minuta para përdorimit dhe më pas lani kokën si zakonisht.

Kripa do të ulë sasinë e sebumit, yndyrës së flokëve dhe do i bëjë të duken sa më të shëndetshëm.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Festina Kurteshi, studentja nga Kosova vlerësohet lartë nga Presidentja e Komisionit Evropian / VIDEO

“Jashtëzakonisht e nderuar pasi Presidentja e Komisionit Evropian znj.Ursula von der Leyen përmes një...

Rrëfimi rrëqethës i kosovares që punon pastruese me fakultetin Juridik të kryer

Vetëm 16 vjeçare, Linda po e nxirrte jetesën e saj e të familjes. Nisi...

Kjo është vitamina e vetme që ju duhet për të pasur fytyrë të pastër

Nuk ka nevojë për asgjë tjetër! Kjo është vitamina e vetme që ju duhet...

6 ‘mite’ për kujdesin ndaj lëkurës, që s’janë aspak të vërteta

Të gjitha i kemi dëgjuar, por nuk janë të vërteta. Të pasurit një lëkurë plot...