E diel, 29 Janar, 2023

Ky fëmijë “nervozohet” me lopët derisa ju jep ushqim

- Advertisement -

Një video është virale në rrjetet sociale ku një fëmijë shihet duke i dhënë ushqim lopëve.


Në një moment një fëmijë derisa i jep ushqim lopës, nervozohet dhe e godet me lopatë.

- Advertisement -

Kjo video ka shpërthyer në rrjetet sociale:

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...