E martë, 28 Mars, 2023

Ky fëmijë goditet nga viqi, por e pabesueshme si nuk rrëzohet

- Advertisement1-

Një video e publikuar në rrjetet sociale tregon një fëmijë trim i cili fare nuk trembet nga viqi, edhe pse ky i fundit e godet.


Fëmija arrinë të mos rrëzohet edhe pse disa herë goditet nga viqi, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

Video është bërë virale në rrjetet sociale:

 

 

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...