E premte, 2 Dhjetor, 2022

Ky fëmijë argëtohet në mënyrë të veçantë, nuk i interesojnë videolojërat

Fëmijët sot shumicën e kohës e kalonë duke shikuar internet, e luajtur lojëra të ndryshme.

Por një video që është publikuar në rrjetet sociale tregon se një fëmijë ka një mënyrë tjetër të argëtimit.

- Advertisement -

Vogëlushi hynë në baltë dhe argëtohet…

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...