E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021

Kush është 8-vjeçarja që konsiderohet si “eksperte” e armëve

Autumn Fry, është një vajzë tetëvjeçare nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e cila po konsiderohet si “eksperte” e armëve.


Ajo ka qindra fansa, të cilët janë befasuar me njohuritë e saj rreth armëve.

Autumn i përdorë ato mjaft mirë, madje i çmonton dhe monton sërish.

Babai i saj thotë se e bija është një profesioniste e vërtetë.

Madje, tetëvjeçarja ka hapur edhe një kanal në Youtube, ku ka mijëra ndjekës.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Zyrtare: Këto janë masat e reja antiCOVID

Me propozimin e Ministrisë së Shëndetësisë, Qeveria e Kosovës, ka miratuar sot masat e...

Kosovari fiton 147 mijë euro në një turne prestigjioz në Evropë

Edmond Jahjaga nga Kosova fitoi 147 mijë e 775 euro në një turne prestigjioz...

​Tentoi “ëndrrën amerikane” me diplomë false, 4 muaj burg për shqiptarin që fitoi lotarinë

Dorëzimi i një diplome gjimnazi të falsifikuar në dokumentet e lotarisë amerikane jo vetëm...

Njihuni me vajzën shqiptare që ka rrëmbyer vëmendjen e Bill Gates, u rendit e dyta në konkursin botëror

Shqiptarët po shkëlqejnë kudo në botë. Veçanërisht gjenerata e të rinjve. Së fundmi kryeministri Edi...