E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Kosovari në hall pasi i digjen një shumë e madhe me para – kërkon ndihmë por institucionet financiare s’i japin asnjë shpjegim

- Advertisement -

Një qytetar nga Kosova iu drejtua njerëzve për ndihmë pasi thotë se iu dëmtuan një mal me para.

Ai thotë se ka kërkuar ndihmë nga institucionet financiare, mirëpo që nuk ka marrë ndonjë përgjigje konkrete nga ata.

- Advertisement -

Kosovari iu drejtua për ndihmë pjesëmarrësve të grupit Network Prishtina, krahas saj ai publikoi edhe videon me shumën e parave të djegura.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Video prekëse që tregon se mësuesi nuk duhet harruar dhe respektuar gjithmonë

Një pilot në linjat turke zbulon se një nga mësuesit që ai kishte kaluar...

Shkalla e ulët e inteligjencës “shpëton” 25-vjeçarin nga dëbimi në Kosovë

Ai ka një shkallë të inteligjencës prej vetëm 70 IQ dhe konsiderohet si personalitet...

Gjuha shqipe e varfër, a do të flasim në të ardhmen veç me emoji?

Emojit janë këtu dhe janë këtu për të qëndruar, duke u zhvilluar e përmirësuar...

Universiteti shtetëror i Floridas shkruan për ekonomisten nga Prishtina

Universiteti Shtetëror i Floridas (FSU) ka shkruar sot për këngëtaren Adelina Emini, e cila...