E shtunë, 27 Shkurt, 2021

Klea Rrapi, – urim të veçantë për Ditën e Pavarësisë: Të dua Kosova ime / VIDEO

Kosova po feston 13-vjetorin e Pavarësisë.


Këtë ditë të shënuar shënohen shumë aktivitete si në qytete ashtu edhe në shkolla e kopshte, ku bëhen urime për të veçanta.

Një urim të tillë e ka bërë edhe këngëtarja nga Shqipëria, Klea Rrapi.

“Gëzuar Kosova ime. Jemi pranë vëllezërve dhe motrave në këtë ditë të bekuar
Ai vend është vend për të gjjthë. Kosova ka nje derë miku të hapur për të gjjthë.
Të dua Kosova ime”, thotë Klea në urimin e saj.

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Kjo është mosha e duhur se kur bebet duhet konsumuar vezët

Shumë nga profesionistët shëndetësorë, në të kaluarën kanë rekomanduar të jepni kohë bebit tuaj...

Sa pamje e ëmbël, shikoni si zhytet fëmija në çokolladë / VIDEO

Fëmijët i duan jashtëzakonisht shumë çokollatat. Nutella padyshim se është ndër më të preferuarat e...

Ç’pakujdesi: Babai e rrëzon keq foshnjën në dëborë / VIDEO

Një video sa interesante aq edhe e frikshme është publikuar në rrjetet sociale në...

7-vjeçari i cili bën 250 zhonglime me top

Përderisa disa fëmijë të moshës 7-vjeçare mund ta kenë të vështirë të numërojnë deri...