E enjte, 6 Tetor, 2022

Klea Rrapi, – urim të veçantë për Ditën e Pavarësisë: Të dua Kosova ime / VIDEO

Kosova po feston 13-vjetorin e Pavarësisë.


Këtë ditë të shënuar shënohen shumë aktivitete si në qytete ashtu edhe në shkolla e kopshte, ku bëhen urime për të veçanta.

- Advertisement -

Një urim të tillë e ka bërë edhe këngëtarja nga Shqipëria, Klea Rrapi.

“Gëzuar Kosova ime. Jemi pranë vëllezërve dhe motrave në këtë ditë të bekuar
Ai vend është vend për të gjjthë. Kosova ka nje derë miku të hapur për të gjjthë.
Të dua Kosova ime”, thotë Klea në urimin e saj.

 

- Advertisement -

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...