E martë, 28 Mars, 2023

Klea Rrapi – 1 vit plotë suksese, premton shumë surpriza më 2021 / VIDEO

- Advertisement1-

Klea Rrapi është ndër këngëtaret më të pëlqyera për fëmijë.

Ajo ka realizuar shumë projekte gjatë vitit 2020, duke qenë pranë publikut të saj, pavarësisht se ishte një vit i vështirë me pandeminë.

- Advertisement -

Klean në një video dërguar për Kids of Kosova ka falënderuar të gjithë ata që e mbështetën, ndërsa premton surpiza vitin e ardhshë.

Krejt në fund, ju uron të gjithë shqiptarëve Vitin e Ri 2021.

 

- Advertisement -

Kujtojmë se Kids of Kosova ka realizuar javë më parë një intervistë me Klean ku ka folur për karrierën e saj.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...