E diel, 5 Shkurt, 2023

Klasa 3/8 e “Mihail Grameno” në Fushë Kosovë – aktivitete për ditët e librit

- Advertisement -

Shkolla “Mihal Grameno” në Fushë Kosovë ka mbajtur disa aktivitete për ditën e librit.


Klasa 3 /8 e mësueses Arlinda Visoka ka bërë disa aktivitete që mund t’i shihni më poshtë:

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Shkencëtari nga Deçani sjell një vizion të ri shkencor në Fizikë

Shkencëtari nga Deçani, Naim Krasniqi me punë dhe banim në Francë, ka botuar librin...

Ankohen studentët për kushtet në konvikte: Ka mungesë të ujit e internetit, banjot e papastërta

Mungesa e ujit të nxehtë, papastërtia në banja, mungesa e internetit të rregullt, janë...

E FUNDIT: “Do ta dërgojmë në Kushtetuese Ligjin e Pagave, nëse nuk plotësohen kërkesat për rritje të koeficientit”

Qeveria e Kosovës në fillim të kësaj jave bëri publik koeficientin në vlerë të...

22 libra që duhet të lexoni patjetër në jetë

1.“Për kë bien këmbanat” – Ernest Hemingueji Një nga veprat më të mira Heminguejit, “Për...