E premte, 24 Mars, 2023

Kjo shkollë hap konkurs për mësuese klasore

- Advertisement1-

Shkolla “International School of Prishtina” ka hapur konkurs për një mësuese klasore.

Njoftimi i plotë:

- Advertisement -

“International School of Prishtina” shpall konkurs për:

Mësues/e klasore

Kandidatët e interesuar duhet të kenë të përfunduar shkollimin adekuat dhe të dorëzojnë dokumentacionin në administratën e shkollës ose në email adresën: [email protected]

- Advertisement -

Konkursi mbetet i hapur deri më datë: 𝟐𝟎.𝟎𝟑.𝟐𝟎𝟐𝟑

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Histori suksesi: Laura Haxha nga Vushtrria e cila punoi me avionët luftarakë

Kjo është vetëm 27 vjeçare, por njihet për aftësitë e saj në inxhinieri. Laura...

Mësuesja e vetme e shkollës me zile në dorë: Janë vetëm 10 nxënës, shkak emigrimi

Ky 7-Mars shkollat e thella malore në Kukës i ka gjetur me më pak...

Nxënësja Diella Kika nga Podujeva do ta përfaqësojë Kosovën në garat e Fizikës në Japoni

Diella Kika, nxënëse e gjimnazit "Aleksandër Xhuvani" në Podujevë është renditur e dyta në...

Nagavci: Po fuqizojmë komponentin e orientimit dhe këshillimit në karrierë

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, sot ka qëndruar në Podujevë ku ka përuruar Qendrën...