E mërkurë, 23 Qershor, 2021

Kjo mama bëhet hit, ajo mbajti foshnjën me njërën dorë, kapi topin me tjetrën

San Diego Padres humbi kundër Chicago Cubs të mërkurën, por kjo nuk e ndaloi një tifoze, një nënë, të bëhej virale në mediat sociale.

Një nënë nga Kalifornia u bë hit pasi ajo u filmua duke kapur një top me njërën dorë ndërsa mbante një fëmijë me tjetrën.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Si të ktheheni në majat e karrierës si nënë

Të riktheheni në rrugën e duhur me karrierën tuaj mund të jetë e vështirë...

Këshilla për nënat: Gjashtë pyetje që duhet t’ia bëni vajzës suaj

Nënat dhe bijat gjithmonë kanë marrëdhënie të veçanta Nëse nuk dini nga të filloni, po...

Shqetësimi i ndikimit të vaksinave tek qumështi i gjirit

Ka shqetësime të shumta për sigurinë e vaksinave kundër koronavirusit, sidomos kur flitet për...

Pyetja më e shpeshtë e nënave: Në cilin muaj të jetës duhet ta çoj beben në plazh?

Mund të shkoj në plazh me fëmijën tim? Kjo është një nga pyetjet që...