E diel, 27 Nëntor, 2022

Kifle me gjizë

Në kuadër të medias Kids of Kosova (www.kidsofkosova.net) do të jetë edhe rubrika RECETA E MAMIT.

Në videon më poshtë mund të shikoni si bëhet KEK me BANANE dhe ÇOKOLLATË

- Advertisement -

Receta përgatitet nga Gresa dhe Shpresa Behluli.

Kids of Kosova është pajtuar me këngëtaren Gresa Behluli që recetat që prezantohen në kanalin e saj You Tube të publikohen edhe në portalin tonë.

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjimnazi “Hamdi Berisha” në Malishevë mbajti orë letrare për 28 Nëntorin

Gjimnazi "Hamdi Berisha" në Malishevë mbajti orë letrare për 28 Nëntorin Njoftimi i plotë: Sot, për...

Profesori Naim Musliu: Ministria e Arsimit po provokon mësimdhënësit për të hyrë përsëri në grevë

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë ka shkëputur kontratën kolektive me SBASHK-un, të nënshkruar...

Shkarkohet rektori i Universitetit të Gjakovës, Artan Nimani

Rektori i Universitetit “Fehmi Agani” të Gjakovës, Artan Nimani është shkarkuar nga pozita e...

LAJMI I FUNDIT: Rrahman Jasharaj flet për Ligjin e Pagave

Grupi Parlamentar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) ka mbajtur tryezë diskutimi me...