E premte, 24 Mars, 2023

Këto detaje me ngjyra, i bëjnë veshjet e vjeshtës edhe më interesante

- Advertisement1-

Gjashtë kombinime për ato që u lodhën nga bezha në vjeshtë/dimër

Në botë ka dy lloje njerëzish: ata që duan të veshin çdo ngjyrë të mundshme dhe grupi tjetër, që nuk lëviz nga tonet e bezhës dhe ngjyrat neutrale.

- Advertisement -

Këtë sezon, mund të bëni një miksim pa dalë nga stili juaj.

Nëse bezha, grija, apo e zeza ju ka lodhur pak, shtojini detaje me ngjyra, që i bëjnë veshjet e vjeshtës edhe më interesante.

1. Një shall gjigant ose një triko në ngjyrë të ndezur

- Advertisement -

2. Këtë vjeshtë, në vend të bezhës hidhini sytë nga e verdha e zbehtë. Provojeni ta kombinoni me xhinse, do të duket një mrekulli!

- Advertisement -

3. Eksperimentoni me tonalitete ngjyrash. Hiqni dorë nga ngjyrat “uniformë”

4. Mund të vishni bezhë sa të doni, por sigurohuni që baza e veshjes të ketë ngjyra!

5. Shto aksesorët me ngjyra. Veshja juaj mund të jetë e gjitha me ngjyra neutrale, por çanta s’ka pse!

6. Investo në kostume me ngjyra.

Burimi: Who What Wear

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...