E shtunë, 8 Maj, 2021

Kek me banane dhe çokollatë

Në kuadër të medias Kids of Kosova (www.kidsofkosova.net) do të jetë edhe rubrika RECETA E MAMIT.

Në videon më poshtë mund të shikoni si bëhet KEK me BANANE dhe ÇOKOLLATË

Receta përgatitet nga Gresa dhe Besjana Behluli.

Kids of Kosova është pajtuar me këngëtaren Gresa Behluli që recetat që prezantohen në kanalin e saj You Tube të publikohen edhe në portalin tonë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Darka e thjeshtë – Pite meksikane me pulë dhe speca

Shija që i ka munguar kuzhinës tuaj. Nganjëherë po që është problem të gjesh gatimin...

Torta Tiramisu – Plot ëmbëlsi dhe shije

Në këtë artikull ua lehtësojmë pak punën me këtë ëmbëlsirë me një mënyrë të...

Pulë me domate dhe makarona

Recetat me pulë janë të shumëllojshme e megjithatë amvisat janë gjithmonë në kërkim të...

Krem supa me miell misri

Receta e përgatitjes së supës me miell misri krejt lehtë në shtëpi. Supa krem me...