E diel, 24 Tetor, 2021

Kate Middleton dëshiron një fëmijë të katërt dhe lajmi mund të vijë shumë shpejt

Kate Middleton dëshiron që të bëhet sërish nënë.


Ekspertët mbretërorë kanë folur për mediat britanike dhe kanë zbuluar se nuk do ishte aspak surprizë që të kishim lajmin e një tjetër shtatzënie në familjen mbretërore.

Kate ka qenë përherë një person që dëshiron të ketë familje të madhe dhe të lumtur, ndaj fëmija i katërt që u shty për shkak të shpërthimit të pandemisë mund të vijë tani që gjërat janë qetësuar.

Dukesha e vendos familjen të parën në çdo aspekt dhe përkushtimi i saj ka rënë në sy të të gjithëve.

Mediat kanë kuptuar nga intervista dhe biseda të shkurtra me dukeshën, se William nuk është tërësisht në një li9një me të, por duhet pranuar se pasi e mendoi pak, ideja është bërë më e pranueshme për të.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nuk e kemi ditur më parë, aktorja e njohur tregon historinë e bukur pas emrit të vajzës së saj

Më 18 qershor të vitit që lamë pas, çifti Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi...

Bëmë baba, të të ngjaj! Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizionin e fëmijëve

Dardha bie nën dardhë thotë populli, ndaj nuk është aspak e rastësishme që Anna...

Tragijke: 12-vjeçarja vret të atin bashkë me shoqen për t’u bërë të famshme

Një vajzë e re në Santa Catarina, Brazil ka vrarë babain e saj në...

Ilirjana Smajlit nga Mitrovica i duhet ndihmë për të kthyer shikimin: M’ka marrë malli me pa dritë me sy

Ilirjana Smajli nga Mitrovica ka plotë dhjetë vite qe i ka humbur shikimi. Dëshira e...