E mërkurë, 29 Mars, 2023

Kaos në Miss Shri Lanka: Fitueses ia marrin kurorën dhe ia lëndojnë kokën

- Advertisement1-

Fituesja e Miss Shri Lanka përfundoi garën me një dëmtim në kokë pasi kaosi shpërtheu në skenë gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve.

Pushpika De Silva fitoi titullin e zonjës më të bukur të Shri Lankës, dhe ceremonia u transmetua në televizionin kombëtar.

- Advertisement -

Sidoqoftë, disa momente më vonë, fituesja e këtij titulli nga viti 2019, Caroline Jurie, i hoqi kurorën De Silva, duke pretenduar se titulli nuk mund të ishte i saj sepse ajo ishte e divorcuar.

Rregullat e zgjedhjes janë që garuesit të jenë të martuar dhe nuk duhet të jenë të divorcuar.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...