E shtunë, 28 Janar, 2023

Kanguri tmerron një familje, ju futet në tendë në 03:00 të mëngjesit / VIDEO

- Advertisement -

‘Një ngjarje jo fort e zakonshme ju ka ndodhur disa turistëve.

Në ora 03:00 të mëngjesit derisa po flinin, një kangur ju ka hyrë disa turistëve në tendë duke i frikësuar tej mase, raporton Daily Mail, transmeton Kids of Kosova.

- Advertisement -

Pamjet tregojnë kampistë të tmerruar duke u zgjuar nga një kangur i cili shihet duke ju ngrënë ushqimin.

Stephanie Jones dhe familja e saj po bënin kamping në Arrawarra Headland në New South Wales më 18 nëntor kur u zgjuan në orën e magjisë nga një kangur që lëvizte përreth.

Çifti fillimisht mendoi se ishte djali i tyre adoleshent që po bënte të gjitha mashtrimet, por u tronditën kur gjetën se ishte një kangur.

- Advertisement -

Shikoni videon:

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Këto janë pjesët e trupit të cilat mund të zbulojnë sa jeni inteligjent: A jeni ndër të mençurit?

Ka rezultuar që truri juaj nuk është i vetmi tregues i nivelit tuaj të...

Fëmijët e parë të familjeve janë më inteligjentë

Një studim gjerman shpjegon arsyen. Sipas tij, koeficienti i intelektit (IQ) ulet me 1,5%...

Përdoruesit e Twitter “të ndarë në dysh” rreth rezultatit të kësaj detyre matematikore

Në rrjetin social Twitter është nxitur një debat për shkak të një problemi matematikor...

Biologu kosovar zbulon insekt të rrallë në Kosovë, e quan “njeriu i pamençur”

Në laboratorin e tij brenda Universitetit të Prishtinës, Halil Berisha po shikon me shumë...