E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Ka udhëtuar në mbarë botën, por sfida më e vështirë e çiklistit ishte në vendlindje / VIDEO

- Advertisement -

Ka udhëtuar në mbarë botën, por sfida më e vështirë e çiklistit ishte në vendlindje.

Në videon më poshtë mund të shikoni se në çfarë rruge të kalon me biçikleten e tij.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Video prekëse që tregon se mësuesi nuk duhet harruar dhe respektuar gjithmonë

Një pilot në linjat turke zbulon se një nga mësuesit që ai kishte kaluar...

Shkalla e ulët e inteligjencës “shpëton” 25-vjeçarin nga dëbimi në Kosovë

Ai ka një shkallë të inteligjencës prej vetëm 70 IQ dhe konsiderohet si personalitet...

Gjuha shqipe e varfër, a do të flasim në të ardhmen veç me emoji?

Emojit janë këtu dhe janë këtu për të qëndruar, duke u zhvilluar e përmirësuar...

Universiteti shtetëror i Floridas shkruan për ekonomisten nga Prishtina

Universiteti Shtetëror i Floridas (FSU) ka shkruar sot për këngëtaren Adelina Emini, e cila...