E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Iu deshën 4 orë për t`u bërë Babagjysh, por nuk arriti ta mashtroi djalin e tij

- Advertisement -

Personazhi i njohur italian, Fedez vendosi që të ishte ai Babagjyshi i djalit të tij dhe t`ia jepte vetë dhuratën e festës.

E mori seriozisht këtë punë dhe u grimua për plot katër orë nga profesionistë që për të thënë të vërtetën e shndërruan.

- Advertisement -

 

Mirëpo as grimi me rrudha , as flokët e bardhë dhe as rrobat e kuqe nuk ia dolën të mashtronin Leon, djalin e tij.

“4 orë grim dhe për çfarë, për këtë buzëqeshje. I kuptoi të gjitha”, shkruan Fedez në postimet e tij ku Leo shfaqet i zhgënjyer, si dikush që sapo ka kuptuar se Babagjyshi nuk ekziston.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Video prekëse që tregon se mësuesi nuk duhet harruar dhe respektuar gjithmonë

Një pilot në linjat turke zbulon se një nga mësuesit që ai kishte kaluar...

Shkalla e ulët e inteligjencës “shpëton” 25-vjeçarin nga dëbimi në Kosovë

Ai ka një shkallë të inteligjencës prej vetëm 70 IQ dhe konsiderohet si personalitet...

Gjuha shqipe e varfër, a do të flasim në të ardhmen veç me emoji?

Emojit janë këtu dhe janë këtu për të qëndruar, duke u zhvilluar e përmirësuar...

Universiteti shtetëror i Floridas shkruan për ekonomisten nga Prishtina

Universiteti Shtetëror i Floridas (FSU) ka shkruar sot për këngëtaren Adelina Emini, e cila...