E shtunë, 1 Prill, 2023

Interesante: Gruaja japoneze që nuk i ka prerë flokët qe 15 vite / VIDEO

- Advertisement1-

Një grua japoneze ka kaluar 15 vite duke rritur flokët dhe gjatësia e tyre është 177cm.


Modelja Rin Kambe nga Tokio e cilëson veten si “Rapunzel” i Japonisë dhe vendimi i saj për të rritur flokët ka ardhur prej një arsye shumë të fortë.

- Advertisement -

Kur ishte fëmijë, ajo nuk u lejua kurrë të kishte flokë të gjatë si fëmijë, sepse ishte në ekipin e futbollit të vajzave dhe duhej t’i mbante të shkurtra. Por kur Rin u bë 20 vjeçe, ajo fillojë të rriste flokët e saj dhe nuk i preu më që nga ai moment.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...