E hënë, 3 Tetor, 2022

Inspirimi i modës për femrat e moshës 50-vjeçare: 6 veshje të pagabueshme vjeshtore

Dama, vishuni kështu dhe të gjithë do të kthejnë shikimin nga ju.

Meqenëse para disa ditësh e kemi pritur vjeshtën, është koha e duhur që të gjejmë inspirimin për veshjet e ardhshme.

- Advertisement -

Vishuni kështu dhe me siguri të gjithë do ta kthejnë shikimin nga ju, sepse do të dukeni si trendesiste të vërteta, transmeton Telegrafi.

Kombinimi i ngjyrave kuq-hirtë është gjithmonë i qëlluar. Meqenëse pantallonat janë mjaft të efektshme, këmisha e zezë është zgjedhje e shkëlqyeshme.

- Advertisement -

Çizmet e kanë “thyer” në mënyrën e vërtetë këtë kombinim, ndërkaq rripi me print interesant ka zbukuruar gjithë këtë tregim mode.

Kostumet gjithmonë janë zgjedhje e mirë, ndërsa ky dezen aktualisht është kryesori.

Temperaturat ende nuk na lejojnë të bartin edhe rroba të shkurtra, ndërkaq kombinimi i bermudeve nga xhinsi dhe çizme të gjata vërtet duket interesant.

Për të sjellë hare në ditët e zymta të vjeshtës, lirisht kombinoni ngjyrat. Kombinimi i ngjyrës jargavan dhe tirkiz është ide e shkëlqyeshme.

Pantallonat nga ky material janë të obligueshme në gardërobën e çdo femre.

Nëse i vishni ato, mjafton t’i kombinoni me xhemper të zakonshëm ngjyrë të bardhë dhe do të dukeni fenomenale.

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Fëmija nuk trashëgon gjithçka nga prindërit, ky familjar është kryesor për gjenetikën

Alejandro Jodorowsky, një eseist kilian, shkroi një libër të quajtur “Metagjenalogjia: Vetë-Zbulimi Nëpërmjet Psihomagjisë...

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Nga Arbër Paçarizi: Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën

Nga Arbër Paçarizi: "Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën, andaj nëse...

Pas 8 vjetësh, familja me 12 fëmijë bashkohet si dikur

Të mbledhur në studion e programit “E diela shqiptare” në Tv Klan, rubrika “Ka...